O nás

O nás

Naše práce nás prostě baví, a proto se snažíme na sobě neustále pracovat a naše služby zdokonalovat, aby byl náš zákazník opravdu spokojený.

Záleží nám na dlouhodobém vztahu s našimi klienty

Nabízíme komplexní služby - výrobu, údržbu, montáže a demontáže ve výstavbě, modernizaci a rekonstrukci výrobních jednotek v odvětvích chemického, strojírenského, potravinářského a energetického průmyslu, výrobu a montáž ocelových konstrukcí, dodání a montáž potrubí.

Spolupráce s námi se bát nemusíte

  • Jsme profesionálové - v technickém týmu sdružujeme odborníky s dlouholetou praxí v kovovýrobě, stavebnictví a příbuzných oborech. Všichni pracovníci mají potřebnou kvalifikaci k uvedeným činnostem, čímž je zajištěna kvalita a dodržení správných pracovních postupů při samotné realizaci díla.
  • Máme vlastní dílny a sklady materiálu - jsme schopni operativně reagovat na vaše požadavky, ať už ve strojírenských, chemických, nebo potravinářských oborech, při realizaci je kladen hlavní důraz na kvalitu a přísné dodržování technologických postupů. Snažíme se o individuální přístup ke každému zákazníkovi a naším cílem je jeho maximální spokojenost.
  • Chráníme zdraví našich pracovníků a spolupracovníků - pouze bezpečná práce je dobrá práce.
  • Ochrana životního prostředí - zachování kvalitního životního prostředí našim dětem je pro nás prioritou.

Zajímají vás další informace? Napište nám, rádi vám odpovíme